Choď na obsah Choď na menu
 


 
 
 

 Naše úspechy a ocenenia

 

Školský rok 2013/2014

9. 3. 2014 - " Ostravský pompon 2014", Moravská Ostrava

1. miesto - formácia pom-pom kadet (mačky)

1. miesto - mini pom-pom kadet v zložení Miška Zajacová, Lenka Pakošová, Sára Ondrušková, Monika Škorvánková, Lenka Balalová, Natálka Zbončáková, Barborka Zahatlanová

2. miesto - mini pom-pom senior v zložení Erika Jurgová, Janka Balalová, Veronika Kvašňovská, Simonka Škuľavíková, Julka Paštrnáková, Simonka Pakošová, Kristínka Hrušková

3. miesto - sólo pom-pom senior - Miška Machovčáková

3. miesto - trio pom-pom junior - Lenka Balalová, Sárika Ondrušková, Darinka Hrušková

8. 3. 2014 - "Excelent cup 2014", Dolní Benešov

1. miesto - formácia pom-pom kadet (mačky)

1. miesto - formácia pom-pom senior v zložení Erika Jurgová, Janka Balalová, Veronika Kvašňovská, Simonka Škuľavíková, Julka Paštrnáková, Simonka Pakošová, Kristínka Hrušková, Danka Letková, Miška Machovčáková

2. miesto - formácia pom-pom mamičky v zložení Silvia, Katka, Monika, Zuzka, Ivanka, Janka, Marika, Edita

3. miesto - mini pom-pom senior v zložení Darinka Hrušková, Julka Paštrnáková, Simonka Škuľavíková, Simonka Pakošová, Kristínka Hrušková

31. 1. 2014  - klubová súťaž "Medzi nami"

23. 11. 2013 - "Zlatá hulka 2014"

1. miesto - mini pom-pom kadet v zložení Monika Škorvánková, Miška Zajacová, Lenka Pakošová, Barborka Zahatlanová, Natálka Zbončáková, Sárika Ondrušková, Lenka Balalová

1. miesto - duo pom-pom junior - Julka Paštrnáková, Terezka Mravcová

1. miesto - mini pom-pom junior v zložení Julka Paštrnáková, Terezka Mravcová, Simonka Škuľavíková, Simonka Pakošová, Kristínka Hrušková, Darinka Hrušková

3. miesto - sólo pom -pom kadet - Lenka Balalová

3. miesto - sólo baton junior - Simonka Škuľavíková

3. miesto - sólo pom-pom Terezka Mravcová

3. miesto - mini pom-pom senior v zložení Simonka Škuľavíková, Kristínka Hrušková, Danka Letková, Simonka Pakošová, Julka Paštrnáková, Terezka Mravcová, Erika Jurgová

12. 10. 2013 - "Dřevohostická medaile 2014"

1.miesto - duo baton deti - Anetka Trnková a Alžbetka Vyšlanová

1. miesto - mini pom-pom kadet v zložení Miška Zajacová, Lenka Pakošová, Lenka Balalová, Natálka Zbončáková, Barborka Zahatlanová, Monika Škorvánková, Sárika Ondrušková

1. miesto - duo pom-pom junior - Julka Paštrnáková a Terezka Mravcová

1. miesto - mini pom-pom junior v zložení Darinka Hrušková, Kristínka Hrušková, Simonka Pakošová, Julka Paštrnáková, Simonka Škuľavíková, Terezka Mravcová

2. miesto - sólo baton junior Simonka Škuľavíková

2. miesto - trio baton junior v zložení Simonka Škuľavíková, Terezka Mravcová, Simonka Pakošová

2. miesto - mini pom-pom senior  v zložení Kristínka Hrušková, Simonka Pakošová, Julka Paštrnáková, Simonka Škuľavíková, Terezka Mravcová, Danka Letková, Erika Jurgová

3. miesto - mini pom-pom senior v zložení Danka Letková, Erika Jurgová, Veronika Kvašňovská, V.M. Machovčáková, Janka Balalová, Kristínka Veselková, Miška Machovčáková

 

Školský rok 2010/2011

18. 6. 2011 - VIII. ročník "Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe v sólo formáciách a celých formáciách baton a pom-pom" v Púchove

2. miesto - sólo pom-pom deti Radovana Hnidková

2. miesto - mini formácia pom-pom deti v zložení Radovana Hnidková, Alexandra Perďochová, Michaela Cyprichová, Michaela Zajacová, Lenka Pakošová

3. miesto - miniformácia pom-pom kadetky v zložení Barbora Zahatlanová, Natália Zbončáková, Janka Smutníková, Monika Škorvánková, Lenka Ligocká, Beáta Basová, Lenka Balalová

4. miesto - sólo baton deti Alexandra Perďochová

4. miesto - trio pom-pom juniorky v zložení Daša Ondrušková, Kristína Veselková, Vlasta Mária Machovčáková

 29. 5. 2011 - Medzinárodné finále postupovej súťaže "Děti fitness, aneb sportem proti drogám" v Prahe

1. miesto - celá formácia kadetiek v kategórii cheerleaders do 8 rokov v zložení Natália Zbončáková, Barbora Zahatlanová, Lenka Ligocká, Janka Smutníková, Lenka Balalová, Monika Škorvánková, Beáta Basová, Petra Kováčiková, Viktória Klužáková

1. miesto - celá formácia junioriek a senioriek v kategórii cheerleaders nad 13 rokov v zložení Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Júlia Paštrnáková, Simona Škulavíková, Simona Machovčiaková, Kristína Veselková, Vlasta Mária Machovčáková, Veronika Kvašňovská, Dáša Ondrušková, Nikola Slobodová, Jana Balalová, Nikola Hlubinová, Michaela Machovčáková, Kristína Plaskurová, Helena Rudinská, Erika Jurgová, Miroslava Laufiková


2. 4. 2011 - Slovenské semifinále 4. ročníka postupovej medzinárodnej súťaže "Děti fitness, aneb sportem proti drogám" v Malackách

1. miesto - celá formácia v kategórii originálny tanec deti do 12 rokov v zložení Petra Kováčiková, Stanislava Vyšinská, Beáta Basová, Alexandra Perďochová, Monika Škorvánková, Barbora Zahatlanová, Natália Zbončáková, Janka Smutníková, Lenka Ligocká, Lenka Balalová, Viktória Klužáková

2. miesto - celá formácia v kategórii originálny tanec deti nad 12 rokov v zložení Jana Balalová, Kristína Plaskurová, Nikola Hlubinová, Helena Rudinská, Kristína Veselková, Nikola Slobodová, Kristína Hrušková, Michaela Machovčáková, Miroslava Laufiková, Simona Pakošová, Veronika Kvašňovská, Vlasta Mária Machovčáková, Simona Machovčiaková, Simona Škulavíková, Terézia Mravcová, Ema Vojárová, Júlia Paštrnáková

 

11. 3. 2011 - Tanečná nepostupová súťaž "Tanečné topánky" v Turzovke 

1.  miesto - duo deti do 8 rokov  Natália Zbončáková a Barbora Zahatlanová

3. miesto sólo do 11 rokov  Ema Vojárová  

2. miesto  duo od 12 rokov  Helena Rudinská a Erika Jurgová

2. miesto celá formácia  s choreografiou Rozprávka v zložení Júlia Paštrnáková, Terézia Mravcová, Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Simona Škulavíková, Kristína Veselková,  Kristína Plaskurová, Helena Rudinská, Michaela Machovčáková, Veronika Kvašňovská, Vlasta Mária Machovčáková, Daša Ondrušková, Jana Balalová, Nikola Slobodová, Simona Pakošová a Kristína Hrušková

 

26. 2. 2011 - Medzinárodná nepostupová súťaž sólo formácií a celých formácií "Ostravský pom-pom" v Ostrave

1. miesto - sólo pom-pom juniorky Michaela Machovčáková

1. miesto - trio pom-pom seniorky Daniela Letková, Erika Jurgová a Helena Rudinská

3. miesto - duo pom-pom juniorky Júlia Paštrnáková a Terézia Mravcová

3. miesto - mini formácia pom-pom seniorky Nikola Hlubinová, Kristína Plaskurová, Helena Rudinská, Erika Jurgová

 

20. 11. 2010 - XIV. ročník súťažného "Festivalu pohybových skladieb" v Holíči

strieborné pásmo - miniformácia detí s choreografiou "Zamávam" v zložení Alexandra Perďochová, Michaela Cyprichová, Barbora Zahatlanová, Monika Škorvánková, Alžbeta Pončková, Beáta Basová, Natália Zbončáková a Janka Smutníková

strieborné pásmo - veľká formácia junioriek s choreografiou "Rozprávka" v zložení

bronzové pásmo - veľká formácia detí s choreografiou "Večerníček" v zložení Monika Škorvánková, Alexandra Perďochová, Barbora Zahatlanová, Radovana Hnidková, Natália Zbončáková, Beáta Basová, Janka Smutníková, Viktória Klužáková, Stanislava Vyšinská, Lenka Balalová, Michaela Cyprichová, Lenka Ligocká a Alžbeta Pončková

bronzové pásmo - veľká formácia junioriek s choreografiou "Húščorky" v zložení

bronzové pásmo - miniformácia junioriek s choreografiou "Vača" v zložení Ema Vojárová, Simona Pakošová a Kristína Hrušková

mimoriadna cena - pohár - Daniele Letkovej a Gabriele Križekovej za najkrajšiu a najoriginálnejšiu choreografiu "Rozprávka"

 

23. 10. 2010 - Medzinárodná nepostupová súťaž v sólo formáciách baton "O cenu TK Andria" v Havířove v Čechách

1. miesto - sólo baton deti Barbora Zahatlanová

2. miesto - sólo baton deti Monika Škorvánková

2. miesto - duo baton deti Beáta Basová a Monika Škorvánková

2. miesto -  miniformácia baton deti v zložemí Alexandra Perďochová, Michaela Cyprichová, Barbora Zahatlanová, Monika Škorvánková, Alžbeta Pončková, Beáta Basová, Natália Zbončáková a Janka Smutníková

2. miesto - sólo tanec s paličkou kadetky Ema Vojárová

 

Školský rok 2009/2010

28. 6. 2010 - Nepostupová súťaž sóloformácií a celých formácií baton a pom-pom "Bytčianska palička" v Bytči

1. miesto - sólo baton deti Barbora Zahatlanová

1. miesto - miniformácia baton deti Monika Škorvánková, Barbora Zahatlanová, Alexandra Perďochová, Alžbeta Pončková, Michaela Cyprichová a Beáta Basová

1. miesto - celá formácia baton deti v zložení Radovana Hnidková, Lenka Ligocká, Darina Hrušková, Barbora Zahatlanová, Beáta Basová, Monika Škorvánková, Alžbeta Pončková, Alexandra Perďochová, Michaela Cyprichová, Lenka Balalová, Nina Marčišová, Natália Zbončáková

1. miesto - duo pom-pom kadetky Júlia Paštrnáková a Terézia Mravcová

1. miesto - miniformácia pom-pom kadetky Júlia Paštrnáková, Ema Vojárová, Terézia Mravcová, Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Simona Škulavíková, Klaudia Sroková

1. miesto - miniformácia baton kadetky Ema Vojárová, Simona Škulavíková, Kristína Hrušková, Simona Pakošová, Júlia Paštrnáková, Terézia Mravcová

1. miesto - celá formácia baton v zložení Klaudia Sroková, Júlia Paštrnáková, Simona Pakošová, Ema Vojárová, Kristína Hrušková, Terézia Mravcová, Adela Nekorancová, Eva Fučková, Simona Škulavíková, Simona Machovčiaková

1. miesto - celá formácia pom-pom juniorky v zložení Helena Rudinská, Nikola Slobodová, Vlasta Mária Machovčáková, Veronika Kvašňovská, Simona Škulavíková, Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Daša Ondrušková, Kristína Plaskurová, Jana Balalová, Michaela Machovčáková, Nikola Hlubinová, Paulína Belková, Kristína Veselková, Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Júlia Paštrnáková, Klaudia Sroková

2. miesto - duo baton deti Beáta Basová a Monika Škorvánková

2. miesto - sólo pom-pom kadetky Ema Vojárová

2. miesto - miniformácia baton juniorky Dáša Ondrušková, Simona Machovčiaková, Veronika Kvašňovská, Jana Balalová, Kristína Veselková,Paulína Belková, Kristína Plaskurová

2. miesto - duo pom-pom seniorky Erika Jurgová, Daniela Letková

2. miesto mini pom-pom seniorky Nikola Hlubinová, Nikola Slobodová, Helena Rudinská, Erika Jurgová, Daniela Letková

3. miesto - sólo pom-pom deti Monika Škorvánková

3. miesto - sólo pom-pom kadetky Darina Hrušková

3. miesto - sólo baton kadetky Ema Vojárová

3. miesto - sólo pom-pom seniorky Erika Jurgová

 

18. - 20. 6. 2010 - Postupová súťaž "Majstrovstvá Slovenska sólo formácií a celých formácií baton a pom-pom" v Bratislave

1. miesto - sólo pom-pom deti Monika Škorvánková

3. miesto - miniformácia deti baton Barbora Zahatlanová, Monika Škorvánková, Alexandra Perďochová, Alžbeta Pončková, Michaela Cyprichová, Beáta Basová

 

22. 5. 2010 - Finále medzinárodnej súťaže "Děti fitness aneb sportem proti drogám" v Prahe

3. miesto - celá formácia pom-pom nad 12 rokov v zložení Helena Rudinská, Nikola Slobodová, Vlasta Mária Machovčáková, Veronika Kvašňovská, Simona Škulavíková, Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Daša Ondrušková, Kristína Plaskurová, Jana Balalová, Michaela Machovčáková, Nikola Hlubinová, Erika Jurgová, Gabriela Križeková, Daniela Letková, Paulína Belková, Kristína Veselková

3. miesto - celá formácia baton do 12 rokov v zložení Ema Vojárová, Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Simona Škulavíková, Klaudia Perďochová, Adela Nekorancová, Natália Blažičková, Terézia Mravcová, Simona Machovčáková, Klaudia Sroková, Júlia Paštrnáková

 

23. 4. 2010 - nepostupová tanečná súťaž "Tanečné topánky" v Turzovke

1. miesto - sólo v kategórii do 8 rokov Sára Ondrušková

2. miesto - duo v kategórii do 8 rokov Darina Hrušková a Sára Ondrušková

2. miesto - sólo v kategórii do 11 rokov Ema Vojárová

2. miesto - celá formácia v kategórii od 12 rokov v zložení Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Simona Škulavíková, Kristína Veselková,  Andrea Machovčiaková, Nikola Hlubinová, Helena Rudinská, Erika Jurgová, Gabriela Križeková, Michaela Machovčáková, Veronika Kvašňovská, Vlasta  Mária Machovčáková, Daša Ondrušková, Paulína Belková, Jana Balalová, Nikola Slobodová, Miroslava Laufiková

3. miesto - sólo v kategórii do 8 rokov Petra Kováčiková

3. miesto - mini formácia v kategórii do 11 rokov v zložení Simona Škulavíková, Simona Machovčiaková, Júlia Paštrnáková, Klaudia Sroková, Ema Vojárová, Simona Pakošová a Kristína Hrušková.

 

10. 4. 2010 - Semifinále 1. ročníka celoslovenskej postupovej súťaže "Děti fitness aneb sportem proti drogám" v Bratislave

1. miesto - celá formácia baton v kategórii mladšie mažoretky s choreografiou "Ramaja" v zložení:   Simona Machovčiaková, Klaudia Sroková, Júlia Paštrnáková, Terézia Mravcová, Kristína Hrušková, Ema Vojárová, Simona Pakošová, Simona Škulavíková, Klaudia Perďochová, Adela Nekorancová a Natália Blažičková

2. miesto - celá formácia pom-pom v kategórii staršie mažoretky s choreografiou "Húščorky" v zložení: Daniela Letková, Gabriela Križeková,  Erika Jurgová, Helena Rudinská, Miroslava Laufiková, Nikola Hlubinová, Nikola Slobodová, Andrea Machovčiaková, Michaela Machovčiaková, Jana Balalová, Veronika Kvašňovská, Dáša Ondrušková, Paulína Belková, Kristína Veselková, Simona Machovčiaková, Ema Vojárová, Simona Škulavíková


6. 3. 2010 - Medzinárodná nepostupová súťaž mažoretiek "Ostravský pom-pom" v Ostrave v Čechách

1. miesto - miniformácia pom-pom kadetky Simona Machovčiaková, Simona Škulavíková, Ema Vojárová, Klaudia Sroková, Júlia Paštrnáková, Simona Pakošová, Kristína Hrušková

1. miesto - trio pom-pom senioriek Alžbeta Latková, Daniela Letková a Gabriela Križeková

2. miesto - sólo pom-pom kadetky Ema Vojárová

2. miesto - trio pom-pom kadetky Kristína Hrušková, Simona Škulavíková, Simona Machovčiaková

2. miesto - miniformácia pom-pom seniorky Nikola Hlubinová, Nikola Slobodová, Erika Jurgová, Andrea Machovčiaková, Helena Rudinská, Kristína Plaskurová

3. miesto - duo pom-pom juniorky Daša Ondrušková a Vlasta Mária Machovčiaková


10. 10. 2009 - Medzinárodná nepostupová súťaž mažoretiek v sólo formáciach baton "O cenu TK Andria" v Havířove v Čechách

2. miesto -  tanec s paličkou duo seniorky Alžbeta Latková a Gabriela Križeková

3. miesto -  tanec s paličkou duo seniorky Daniela Letková a Erika Jurgová

 


 

Školský rok 2008/2009

28. - 30. 8. 2009  -  "VI. Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe v Opole v Polsku"

4. miesto - mini mix kadetky Ema Vojárová, Klaudia Perďochová, Simona Škulavíková, Klaudia Sroková, Júlia Paštrnáková a Simona Machovčiaková

4. miesto - trio pom-pom seniorky Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková

6. miesto - celá formácia pom-pom juniorky

6. miesto - mini mix seniorky Erika Jurgová, Gabriela Križeková, Daniela Letková a Alžbeta Latková

 

20. 6. 2009  -  "VI. Majstrovstvá Slovenska veľkých formácií baton aj pom-pom" v Hlohovci

3. miesto - celá formácia pom-pom junioriek s tancom "Saxana", Helena Rudinská, Kristína Plaskurová, Nikola Slobodová, Nikola Hlubinová, Marika Bagová, Veronika Kvašňovská, Daša Ondrušková, Paulína Belková, Vlasta Mária Machovčáková, Adriana Turiaková, Jana Balalová, Michaela Machovčiaková, Andrea Machovčiaková, Kristína Veselková, Dominika Kohutiarová

 

3. 5. 2009 - Súťaž "Kysuce majú talent" v Čadci

1. miesto - trio pom - pom seniorky Alžbeta Latková, Daniela Letková a Gabriela Križeková

 

23. 4. 2009 - Súťaž "Tanečné topánky" v Turzovke

1. miesto - sólo do 11 rokov Michaela Machovčiaková

2. miesto - skupina do 11 rokov Ema Vojárová, Sabína Gulčíková, Simona Machovčiaková, Simona Škulavíková, Dominika Perďochová, Kristína Hrušková, Simona Pakošová

2. miesto - skupina nad 12 rokov, veľká skladba Vietor: Erika Jurgová, Nikola Hlubinová, Daša Ondrušková, Gréta Kučáková, Helena Rudinská, Marika Bagová, Paulína Belková, Jana Balalová, Kristína Plaskurová, Nikola Slobodová,Vlasta Mária Machovčáková, Anna Bučková, Lucia Burdová

3. miesto - duo do 8 rokov Darina Hrušková, Sára Ondrušková

3. miesto - duo do 11 rokov Daša Ondrušková, Vlasta Mária Machovčáková

3. miesto - duo nad 12 rokov Alžbeta Latková, Daniela Letková

 

18. 4. 2009 - "Majstrovstvá Slovenska" v sólo formáciách v mažoretkovom športe v Považskej Bystrici

1. miesto - sólo baton deti Alexandra Perďochová

2. miesto - trio pom - pom seniorky Alžbeta Latková, Daniela Letková a Gabriela Križeková

3. miesto - duo pom - pom deti Lenka Balalová a Sára Ondrušková

3. miesto - sólo baton kadetky Ema Vojárová

3. miesto - miniformácia baton kadetky Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Simona Škulavíková, Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Dominika Perďochová, Sabína Gulčíková

3. miesto - miniformácia pom - pom kadetky Simona Pakošová, Kristína Hrušková, Simona Škulavíková, Ema Vojárová, Simona Machovčiaková, Dominika Perďochová, Sabína Gulčíková

 

28. 2. 2009 - Medzinárodná súťaž roztlieskávačiek "Ostravský pom - pom" v Ostrave

1. miesto – sólo pom – pom kadetky Sabína Gulčíková                                   

1. miesto – miniformácia pom – pom kadetky Simona Pakošová, Ema Vojárová, Kristína Hrušková, Sabína Gulčíková, Simona Škulavíková, Dominika Perďochová, Simona Machovčiaková                                            

1. miesto – trio pom – pom juniorky Erika Jurgová, Helena Rudinská, Nikola Slobodová                                                                                                          

1. miesto – celá formácia pom – pom juniorky „Vietor“                                

1. miesto – trio pom – pom seniorky Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková                                                                                         

2. miesto - sólo pom – pom kadetky Ema Vojárová                                       

2. miesto – duo pom – pom deti súťažiace v kategórii kadetiek Sára Ondrušková, Darina Hrušková                                                                         

3. miesto – sólo pom – pom seniorky Alžbeta Latková                                  

3. miesto – mini formácia pom – pom juniorky Paulína Belková, Veronika Kvašňovská, Daša Ondrušková, Vlasta Mária Machovčáková, Adriana Turiaková, Kristína Veselková                                                                       

3. miesto – miniformácia pom – pom seniorky Gabriela Križeková, Daniela Letková, Erika Jurgová, Helena Rudinská

 

11.10.2008  - Súťaž „Ocenu TK Andria“ v Havířove
3. miesto – sólo tanec s paličkou kadetky: Ema Vojárová
3. miesto – duo baton kadetky: Sabína Gulčíková, Simona Pakošová
3. miesto – duo tanec s paličkou juniorky: Daša Ondrušková, Veronika Kvašňovská
3. miesto – duo tanec s paličkou seniorky: Daniela Letková, Gabriela Križeková

 


Školský rok 2007/2008


13.10.2007 Súťaž „O cenu TK Andria“ v Havířove
1. miesto – duo tanec s rekvizitou juniorky: Erika Jurgová, Gréta Kučáková,
1. miesto – trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková Gabriela Križeková,
2. miesto – mini formácia pom-pom juniorky: Erika Jurgová, Gréta Kučáková, Jana Paláriková, Helena Rudinská, Kristína Matláková, Andrea Krišťáková,
3. miesto – trio tanec s rekvizitou seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková,
3. miesto – mini formácia pom-pom kadetky: Jana Balalová, Nikola Hlubinová, Nikola Perďochová, Kristína Plaskurová.

24.2.2008 Súťaž „Ostravský pom-pom“ v Ostrave
1. miesto – sólo pom-pom kadetky: Ema Vojárová.
1. miesto – trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková,
2. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková

13. a 14.7.2008 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska“ v Prešove
1. miesto – trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková.
2. miesto – duo baton kadetky: Sabína Gulčíková, Simona Pakošová,
2. miesto – mini formácia baton kadetky: Kristína Hrušková, Dominika Perďochová, Simona Machovčiaková, Simona Škuľavíková, Dominika Kohutiarová, Kristína Veselková,
2. miesto – duo pom-pom kadetky: Daša Ondrušková, Vlasta Machovčáková,
3. miesto – mini formácia pom-pom kadetky: Kristína Veselková, Paulína Belková, Adriana Turiaková, Vlasta Machovčáková, Daša Ondrušková
3. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková

29.- 31. 8. 2008 - Súťaž "Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe" v Opole
3. miesto - trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková a Gabriela Križeková
4. miesto - duo pom-pom kadetky: Daša Ondrušková a Vlasta Mária Machovčáková



Školský rok 2006/2007

14.10.2006 Súťaž „O cenu TK Andria“ v Havířove
2. miesto – mini formácia pom-pom kadetky: Anna Bučková, Veronika Kvašňovská, Nikola Perďochová, Miroslava Vršanová, Adriana Turiaková, Kristína Plaskurová, Nikola Hlubinová,
2. miesto – mini formácia pom-pom juniorky: Gabriela Križeková, Daniela Letková, Veronika Petráková, Lucia Korduliaková, Jana Paláriková, Erika Jurgová, Gréta Kučáková,
3. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková.

16.3.2007 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska“ v Prešove
1. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková,
2. miesto – trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková, Daniela Letková, Gabriela Križeková,
3. miesto – celá skupina pom pom kadetky: Karamelky Staškov

25.4.2007 „Súťaž v tancoch“ Turzovka

2. miesto – duo pom-pom juniorky: Erika Jurgová, Gréta Kučáková.

7., 8., 9.9.2007 Súťaž „Majstrovstvá Európy“ v Opole v Poľsku
5. miesto – trio pom-pom seniorky: Alžbeta Latková. Daniela Letková, Gabriela Križeková.



Školský rok 2005/2006

15.9 2005 Súťaž „O cenu TK Andria“ v Havířove
3. miesto – mini formácia pom-pom juniorky: Alžbeta Latková, Nikola Bartusková, Daniela Letková, Gabriela Križeková,
3. miesto – sólo pom-pom juniorky: Alžbeta Latková,

24.3.2006 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska sólo formácií“ v Prievidzi
2. miesto – trio pom-pom kadetky: Veronika Kvašňovská, Lucia Burdová, Anna Bučková,
2. miesto – mini formácia pom-pom kadetky: Adriana Turiaková, Nikola Perďochová, Miroslava Vršanová, Nikola Hlubinová, Kristína Plaskurová, Veronika Kvašňovská, Anna Bučková,
2. miesto – sólo pom-pom juniorky: Katarína Belková,
2. miesto – celá formácia pom-pom juniorky: Margarétky Staškov

17.6.2006 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska celých skupín“ vo Veľkom Krtíši
Bronzové pásmo – celá formácia baton kadetky: Karamelky Staškov



Školský rok 2004/2005


22.4.2004 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska sólo formácií“ v Prievidzi
2. miesto – duo pom-pom juniorky: Gréta Kučáková, Andrea Krišťáková,
2. miesto – mini formácia pom-pom seniorky: Veronika Staníková, Nikola Bartusková, Alžbeta Latková, Gabriela Križeková.

18.6.2005 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska celých skupín“ vo Veľkom Krtíši
Strieborné pásmo – celá formácia baton kadetky: Karamelky Staškov.

24., 25., 26.6.2005 Súťaž „European Grand Prix“ v Havířove
1. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková.

9., 10., 11.9 2005 Súťaž „Majstrovstvá Európy“ v Opole v Poľsku
4. miesto – sólo pom-pom seniorky: Alžbeta Latková



Školský rok 2003/2004

24.3.2004 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska v sólo formáciách“ v Prievidzi
2. miesto – trio baton kadetky: Renáta Babišová, Gréta Kučáková, Erika Jurgová,
3. miesto – mini formácia baton juniorky: Veronika Staníková, Nikola Bartusková, Alžbeta Latková, Gabriela Križeková.

19.6 2004 Súťaž „Majstrovstvá Slovenska celých skupín“ vo Veľkom Krtíši
Strieborné pásmo – celá formácia baton kadetky: Karamelky Staškov